ams-OSRAM USA Inc. KRBTQDLP61.3A-5B5C-CH-0-0-R18F
Part No.:
KRBTQDLP61.3A-5B5C-CH-0-0-R18F
Manufacturer:
ams-OSRAM USA Inc.
Category:
LED Indication - Discrete
Package:
12-SMD, No Lead
Datasheet:
KRBTQDLP61.3A-5B5C-CH-0-0-R18F.pdf
Description:
LED MICRO SIDELED M4518
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order KRBTQDLP61.3A-5B5C-CH-0-0-R18F on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the KRBTQDLP61.3A-5B5C-CH-0-0-R18F price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of KRBTQDLP61.3A-5B5C-CH-0-0-R18F?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 12-SMD, No Lead 12-SMD, No Lead 12-SMD, No Lead 12-SMD, No Lead 12-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Configuration - - - - -
LensColor - - - - -
LensTransparency - - - - -
LensSize 4.50mm x 1.80mm 4.50mm x 1.80mm 4.50mm x 1.80mm 4.50mm x 1.80mm 4.50mm x 1.80mm
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 2.1V Red, 3.2V Green, 2.9V Blue 2.1V Red, 3.2V Green, 2.9V Blue 2.1V Red, 3.2V Green, 2.9V Blue 2.1V Red, 3.2V Green, 2.9V Blue 2.1V Red, 3.2V Green, 2.9V Blue
Current-Test 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue
ViewingAngle 120° 120° 120° 120° 120°
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Wavelength-Peak - - - - -
Features - - - - -
Size/Dimension 4.50mm L x 1.80mm W 4.50mm L x 1.80mm W 4.50mm L x 1.80mm W 4.50mm L x 1.80mm W 4.50mm L x 1.80mm W