Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y09400R06000D0L
Part No.:
Y09400R06000D0L
Manufacturer:
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
4-SMD, Flat Leads
Datasheet:
Y09400R06000D0L.pdf
Description:
RES 0.06 OHM 0.5% 1.5W 4SMD