Vishay Dale IMS02WWDRU100K40
Part No.:
IMS02WWDRU100K40
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IMS02WWDRU100K40.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 355MA 2.58 OHM TH