Vishay Dale IMS02WWDMZ8R2K40
Part No.:
IMS02WWDMZ8R2K40
Datasheet:
IMS02WWDMZ8R2K40.pdf
Description:
FIXED IND 8.2UH 440MA 1.68OHM TH