Vishay Dale IMS02WWDEB391K40
Part No.:
IMS02WWDEB391K40
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
IMS02WWDEB391K40.pdf
Description:
FIXED IND 390UH 120MA 21.1OHM TH