Renesas Electronics America Inc XTL312625.000000I
Part No.:
XTL312625.000000I
Manufacturer:
Renesas Electronics America Inc
Category:
Oscillators
Package:
8-SMD, No Lead
Datasheet:
XTL312625.000000I.pdf
Description:
625.000000 MHZ 1.8VDC LVDS 3225
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order XTL312625.000000I on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the XTL312625.000000I price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XTL312625.000000I?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image XTP332156.250000I XTL312625.000000I XTN312100.000000I XTC312F88.430000I XTC312G44.256000I
Package/Case 8-SMD, No Lead 8-SMD, No Lead 8-SMD, No Lead 8-SMD, No Lead 8-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series XT XT XT XT XT
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 625 MHz 625 MHz 625 MHz 625 MHz 625 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V
FrequencyStability ±3ppm ±3ppm ±3ppm ±3ppm ±3ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 85mA 85mA 85mA 85mA 85mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)