On Shore Technology Inc. OSTYA152150
Part No.:
OSTYA152150
Datasheet:
OSTYA152150.pdf
Description:
TERM BLK 5P SIDE ENT 3.81MM PCB
Product details
1. How to order OSTYA152150 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the OSTYA152150 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of OSTYA152150?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of OSTYA152150.
Image OSTYA152150
Part Number OSTYA152150
Manufacturer On Shore Technology Inc.
Packaging Bulk
Series OSTYA
RoHS RoHS
Color Green
Pitch 0.150" (3.81mm)
Current 10 A
Voltage 150 V