Microchip Technology DSA1121BI2-027.0000TVAO
Part No.:
DSA1121BI2-027.0000TVAO
Package:
6-VDFN
Datasheet:
DSA1121BI2-027.0000TVAO.pdf
Description:
MEMS OSCILLATOR, AUTOMOTIVE, CMO
Product details
1. How to order DSA1121BI2-027.0000TVAO on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the DSA1121BI2-027.0000TVAO price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DSA1121BI2-027.0000TVAO?
Package/Case 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series DSA1121 DSA1121 DSA1121 DSA1121 DSA1121
Frequency 27 MHz 27 MHz 27 MHz 27 MHz 27 MHz
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 35mA 35mA 35mA 35mA 35mA
Ratings AEC-Q100 AEC-Q100 AEC-Q100 AEC-Q100 AEC-Q100
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)