Mercury United Electronics, Inc. MQF326P33-156.675-2.5/-30+85
Part No.:
MQF326P33-156.675-2.5/-30+85
Datasheet:
MQF326P33-156.675-2.5/-30+85.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 156.6750MHZ LVPECL
Product details
1. How to order MQF326P33-156.675-2.5/-30+85 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the MQF326P33-156.675-2.5/-30+85 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MQF326P33-156.675-2.5/-30+85?
7.How to contact us to get technical supports, such as MQF326P33-156.675-2.5/-30+85 pin diagram, MQF326P33-156.675-2.5/-30+85 datasheet?
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series MQF326P33 MQF326P33 MQF326P33 MQF326P33 MQF326P33
Type TCXO TCXO TCXO TCXO TCXO
Frequency 156.675 MHz 156.675 MHz 156.675 MHz 156.675 MHz 156.675 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 45mA 45mA 45mA 45mA 45mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)