Mercury United Electronics, Inc. MQF326D33-192.000-2.5/-30+85
Part No.:
MQF326D33-192.000-2.5/-30+85
Datasheet:
MQF326D33-192.000-2.5/-30+85.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 192.0000MHZ LVDS
Product details
1. How to order MQF326D33-192.000-2.5/-30+85 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the MQF326D33-192.000-2.5/-30+85 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MQF326D33-192.000-2.5/-30+85?
7.How to contact us to get technical supports, such as MQF326D33-192.000-2.5/-30+85 pin diagram, MQF326D33-192.000-2.5/-30+85 datasheet?
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series MQF326D33 MQF326D33 MQF326D33 MQF326D33 MQF326D33
Type TCXO TCXO TCXO TCXO TCXO
Frequency 192 MHz 192 MHz 192 MHz 192 MHz 192 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 32mA 32mA 32mA 32mA 32mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)