Mercury United Electronics, Inc. MQF326D25-122.880-2.5/-30+85
Part No.:
MQF326D25-122.880-2.5/-30+85
Manufacturer:
Mercury United Electronics, Inc.
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
MQF326D25-122.880-2.5/-30+85.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 122.8800MHZ LVDS
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order MQF326D25-122.880-2.5/-30+85 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the MQF326D25-122.880-2.5/-30+85 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MQF326D25-122.880-2.5/-30+85?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as MQF326D25-122.880-2.5/-30+85 pin diagram, MQF326D25-122.880-2.5/-30+85 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series MQF326D25 MQF326D25 MQF326D25 MQF326D25 MQF326D25
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type TCXO TCXO TCXO TCXO TCXO
Frequency 122.88 MHz 122.88 MHz 122.88 MHz 122.88 MHz 122.88 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm ±2.5ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C -30°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 27mA 27mA 27mA 27mA 27mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)