E-T-A 3120-F32G-P7T1-D01X-14A
Part No.:
3120-F32G-P7T1-D01X-14A
Datasheet:
3120-F32G-P7T1-D01X-14A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 14A 250VAC 50VDC
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order 3120-F32G-P7T1-D01X-14A on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 3120-F32G-P7T1-D01X-14A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3120-F32G-P7T1-D01X-14A?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer E-T-A E-T-A E-T-A E-T-A E-T-A
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 3120-F 3120-F 3120-F 3120-F 3120-F
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
BreakerType Thermal Thermal Thermal Thermal Thermal
CurrentRating(Amps) 14A 14A 14A 14A 14A
VoltageRating-AC 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
VoltageRating-DC 50 V 50 V 50 V 50 V 50 V