E-T-A 3120-F311-P7T1-W15FY2-15A
Part No.:
3120-F311-P7T1-W15FY2-15A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
3120-F311-P7T1-W15FY2-15A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC