E-T-A 3120-F22F-N7T1-SGRXL4-16A
Part No.:
3120-F22F-N7T1-SGRXL4-16A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
3120-F22F-N7T1-SGRXL4-16A.pdf
Description:
CIR BRKR 16A 250VAC 50VDC