E-T-A 3120-F21F-P7T1-SGRXR1-20A
Part No.:
3120-F21F-P7T1-SGRXR1-20A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
3120-F21F-P7T1-SGRXR1-20A.pdf
Description:
CIR BRKR 20A 250VAC 50VDC