Diodes Incorporated WL2513F0019.200000
Part No.:
WL2513F0019.200000
Manufacturer:
Diodes Incorporated
Category:
Oscillators
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
WL2513F0019.200000.pdf
Description:
CRYSTAL OSCILLATOR SEAM2520 T&R
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order WL2513F0019.200000 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the WL2513F0019.200000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WL2513F0019.200000?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image NX33G1101Z WL2513F0019.200000 WL2513F0024.000000 JT25240001 UX34A0005Z
Part Number NX33G1101Z WL2513F0019.200000 WL2513F0024.000000 JT25240001 UX34A0005Z
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series * * * * *
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 19.2 MHz 19.2 MHz 19.2 MHz 19.2 MHz 19.2 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V
FrequencyStability ±10ppm ±10ppm ±10ppm ±10ppm ±10ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 3mA 3mA 3mA 3mA 3mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)