ams-OSRAM USA Inc. LY M67K-K2-4-0-2-R18-Z-B
Part No.:
LY M67K-K2-4-0-2-R18-Z-B
Datasheet:
LY M67K-K2-4-0-2-R18-Z-B.pdf
Description:
LED SMD
Product details
1. How to order LY M67K-K2-4-0-2-R18-Z-B on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the LY M67K-K2-4-0-2-R18-Z-B price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LY M67K-K2-4-0-2-R18-Z-B?
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Color Yellow Yellow Yellow Yellow Yellow
Configuration - - - - -
LensColor Colorless Colorless Colorless Colorless Colorless
LensTransparency Clear Clear Clear Clear Clear
MillicandelaRating 10.1mcd 10.1mcd 10.1mcd 10.1mcd 10.1mcd
LensSize 1.50mm x 1.00mm 1.50mm x 1.00mm 1.50mm x 1.00mm 1.50mm x 1.00mm 1.50mm x 1.00mm
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V
Current-Test 2mA 2mA 2mA 2mA 2mA
ViewingAngle 120° 120° 120° 120° 120°
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Wavelength-Dominant 587nm 587nm 587nm 587nm 587nm
Wavelength-Peak 591nm 591nm 591nm 591nm 591nm
Features - - - - -
Size/Dimension 2.00mm L x 1.40mm W 2.00mm L x 1.40mm W 2.00mm L x 1.40mm W 2.00mm L x 1.40mm W 2.00mm L x 1.40mm W