ams-OSRAM USA Inc. LY A67B-U1V1-45-0-30-R33-Z
Part No.:
LY A67B-U1V1-45-0-30-R33-Z
Datasheet:
LY A67B-U1V1-45-0-30-R33-Z.pdf
Description:
LED SIDELED LY A67B SMD
Product details
1. How to order LY A67B-U1V1-45-0-30-R33-Z on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the LY A67B-U1V1-45-0-30-R33-Z price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LY A67B-U1V1-45-0-30-R33-Z?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SIDELED SIDELED SIDELED SIDELED SIDELED
ProductStatus Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy
Color Yellow Yellow Yellow Yellow Yellow
Configuration - - - - -
LensColor Colorless Colorless Colorless Colorless Colorless
LensTransparency Clear Clear Clear Clear Clear
MillicandelaRating 675mcd 675mcd 675mcd 675mcd 675mcd
LensSize 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 2.1V 2.1V 2.1V 2.1V 2.1V
Current-Test 30mA 30mA 30mA 30mA 30mA
ViewingAngle 120° 120° 120° 120° 120°
Wavelength-Dominant 589nm 589nm 589nm 589nm 589nm
Wavelength-Peak 594nm 594nm 594nm 594nm 594nm
Features - - - - -
Size/Dimension 4.00mm L x 3.60mm W 4.00mm L x 3.60mm W 4.00mm L x 3.60mm W 4.00mm L x 3.60mm W 4.00mm L x 3.60mm W