ams-OSRAM USA Inc. LY A676-Q1R2-4-0-20-R33-Z-SV
Part No.:
LY A676-Q1R2-4-0-20-R33-Z-SV
Datasheet:
LY A676-Q1R2-4-0-20-R33-Z-SV.pdf
Description:
LED SIDELED LY A676 SMD
Product details
1. How to order LY A676-Q1R2-4-0-20-R33-Z-SV on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the LY A676-Q1R2-4-0-20-R33-Z-SV price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LY A676-Q1R2-4-0-20-R33-Z-SV?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CHIPLED CHIPLED CHIPLED CHIPLED CHIPLED
ProductStatus Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy
Color Yellow Yellow Yellow Yellow Yellow
Configuration - - - - -
LensColor Colorless Colorless Colorless Colorless Colorless
LensTransparency Clear Clear Clear Clear Clear
MillicandelaRating - - - - -
LensSize 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 2V 2V 2V 2V 2V
Current-Test 20mA 20mA 20mA 20mA 20mA
ViewingAngle 120° 120° 120° 120° 120°
Wavelength-Dominant 588nm 588nm 588nm 588nm 588nm
Wavelength-Peak 591nm 591nm 591nm 591nm 591nm
Features - - - - -
Size/Dimension 4.00mm L x 3.60mm W 4.00mm L x 3.60mm W 4.00mm L x 3.60mm W 4.00mm L x 3.60mm W 4.00mm L x 3.60mm W