ams-OSRAM USA Inc. LW T673-Q2S1-LK-0-10-R18-Z-B
Part No.:
LW T673-Q2S1-LK-0-10-R18-Z-B
Datasheet:
LW T673-Q2S1-LK-0-10-R18-Z-B.pdf
Product details
1. How to order LW T673-Q2S1-LK-0-10-R18-Z-B on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the LW T673-Q2S1-LK-0-10-R18-Z-B price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LW T673-Q2S1-LK-0-10-R18-Z-B?
Series TOPLED TOPLED TOPLED TOPLED TOPLED
ProductStatus Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy
Color White White White White White
Configuration - - - - -
LensColor Yellow Yellow Yellow Yellow Yellow
LensTransparency Diffused Diffused Diffused Diffused Diffused
MillicandelaRating 157mcd 157mcd 157mcd 157mcd 157mcd
LensSize 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 3.1V 3.1V 3.1V 3.1V 3.1V
Current-Test 10mA 10mA 10mA 10mA 10mA
ViewingAngle 120° 120° 120° 120° 120°
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Wavelength-Dominant - - - - -
Wavelength-Peak - - - - -
Features - - - - -
Size/Dimension 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W