ams-OSRAM USA Inc. LW T673-P1S2-FK1NN1-1-10-R18-Z-XX
Part No.:
LW T673-P1S2-FK1NN1-1-10-R18-Z-XX
Datasheet:
LW T673-P1S2-FK1NN1-1-10-R18-Z-XX.pdf
Description:
LED TOPLED SMD
Product details
1. How to order LW T673-P1S2-FK1NN1-1-10-R18-Z-XX on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the LW T673-P1S2-FK1NN1-1-10-R18-Z-XX price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LW T673-P1S2-FK1NN1-1-10-R18-Z-XX?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series TOPLED TOPLED TOPLED TOPLED TOPLED
ProductStatus Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy
Color White White White White White
Configuration - - - - -
LensColor Yellow Yellow Yellow Yellow Yellow
LensTransparency Diffused Diffused Diffused Diffused Diffused
MillicandelaRating - - - - -
LensSize 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 3.1V 3.1V 3.1V 3.1V 3.1V
Current-Test 10mA 10mA 10mA 10mA 10mA
ViewingAngle 120° 120° 120° 120° 120°
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Wavelength-Dominant - - - - -
Wavelength-Peak - - - - -
Features - - - - -
Size/Dimension 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W