ams-OSRAM USA Inc. LW M67C-T2U1-GHL0-24G6-20-R18-Z-XX
Part No.:
LW M67C-T2U1-GHL0-24G6-20-R18-Z-XX
Manufacturer:
ams-OSRAM USA Inc.
Category:
LED Indication - Discrete
Package:
2-SMD, J-Lead
Datasheet:
LW M67C-T2U1-GHL0-24G6-20-R18-Z-XX.pdf
Description:
LED MINI TOPLED SMD
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order LW M67C-T2U1-GHL0-24G6-20-R18-Z-XX on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the LW M67C-T2U1-GHL0-24G6-20-R18-Z-XX price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LW M67C-T2U1-GHL0-24G6-20-R18-Z-XX?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 2-SMD, J-Lead 2-SMD, J-Lead 2-SMD, J-Lead 2-SMD, J-Lead 2-SMD, J-Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series Mini TOPLED Mini TOPLED Mini TOPLED Mini TOPLED Mini TOPLED
ProductStatus Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy
Color White White White White White
Configuration - - - - -
LensColor Yellow Yellow Yellow Yellow Yellow
LensTransparency Diffused Diffused Diffused Diffused Diffused
MillicandelaRating 457.5mcd 457.5mcd 457.5mcd 457.5mcd 457.5mcd
LensSize 1.50mm x 1.00mm 1.50mm x 1.00mm 1.50mm x 1.00mm 1.50mm x 1.00mm 1.50mm x 1.00mm
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
Current-Test 20mA 20mA 20mA 20mA 20mA
ViewingAngle 120° 120° 120° 120° 120°
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Wavelength-Dominant - - - - -
Wavelength-Peak - - - - -
Features - - - - -
Size/Dimension 2.00mm L x 1.40mm W 2.00mm L x 1.40mm W 2.00mm L x 1.40mm W 2.00mm L x 1.40mm W 2.00mm L x 1.40mm W