ams-OSRAM USA Inc. LT T673-Q2R1-34-1-10-R33-Z-DL
Part No.:
LT T673-Q2R1-34-1-10-R33-Z-DL
Datasheet:
LT T673-Q2R1-34-1-10-R33-Z-DL.pdf
Product details
1. How to order LT T673-Q2R1-34-1-10-R33-Z-DL on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the LT T673-Q2R1-34-1-10-R33-Z-DL price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LT T673-Q2R1-34-1-10-R33-Z-DL?
Series - - - - -
ProductStatus Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy
Color Green Green Green Green Green
Configuration - - - - -
LensColor Colorless Colorless Colorless Colorless Colorless
LensTransparency Clear Clear Clear Clear Clear
MillicandelaRating 115mcd 115mcd 115mcd 115mcd 115mcd
LensSize 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 3V 3V 3V 3V 3V
Current-Test 10mA 10mA 10mA 10mA 10mA
ViewingAngle 120° 120° 120° 120° 120°
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Wavelength-Dominant 529nm 529nm 529nm 529nm 529nm
Wavelength-Peak 527nm 527nm 527nm 527nm 527nm
Features - - - - -
Size/Dimension 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W