ams-OSRAM USA Inc. LT T673-Q1R1-25-1-10-R18-Z
Part No.:
LT T673-Q1R1-25-1-10-R18-Z
Manufacturer:
ams-OSRAM USA Inc.
Category:
LED Indication - Discrete
Package:
2-PLCC
Datasheet:
LT T673-Q1R1-25-1-10-R18-Z.pdf
Description:
LED TOPLED SMD
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order LT T673-Q1R1-25-1-10-R18-Z on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the LT T673-Q1R1-25-1-10-R18-Z price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LT T673-Q1R1-25-1-10-R18-Z?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 2-PLCC 2-PLCC 2-PLCC 2-PLCC 2-PLCC
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy
Color Green Green Green Green Green
Configuration - - - - -
LensColor Colorless Colorless Colorless Colorless Colorless
LensTransparency Clear Clear Clear Clear Clear
MillicandelaRating 105.5mcd 105.5mcd 105.5mcd 105.5mcd 105.5mcd
LensSize 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 3V 3V 3V 3V 3V
Current-Test 10mA 10mA 10mA 10mA 10mA
ViewingAngle 120° 120° 120° 120° 120°
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Wavelength-Dominant 529nm 529nm 529nm 529nm 529nm
Wavelength-Peak 527nm 527nm 527nm 527nm 527nm
Features - - - - -
Size/Dimension 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W