ams-OSRAM USA Inc. LT E63C-CADB-35-34-30-R33-Z
Part No.:
LT E63C-CADB-35-34-30-R33-Z
Manufacturer:
ams-OSRAM USA Inc.
Category:
LED Indication - Discrete
Package:
4-PLCC
Datasheet:
LT E63C-CADB-35-34-30-R33-Z.pdf
Description:
LED POWER TOPLED SMD
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order LT E63C-CADB-35-34-30-R33-Z on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the LT E63C-CADB-35-34-30-R33-Z price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LT E63C-CADB-35-34-30-R33-Z?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 4-PLCC 4-PLCC 4-PLCC 4-PLCC 4-PLCC
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series Power TOPLED® Power TOPLED® Power TOPLED® Power TOPLED® Power TOPLED®
ProductStatus Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy
Color Green Green Green Green Green
Configuration - - - - -
LensColor Colorless Colorless Colorless Colorless Colorless
LensTransparency Clear Clear Clear Clear Clear
MillicandelaRating - - - - -
LensSize 2.60mm Dia 2.60mm Dia 2.60mm Dia 2.60mm Dia 2.60mm Dia
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 3.85V 3.85V 3.85V 3.85V 3.85V
Current-Test 30mA 30mA 30mA 30mA 30mA
ViewingAngle 20° 20° 20° 20° 20°
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Wavelength-Dominant 525nm 525nm 525nm 525nm 525nm
Wavelength-Peak 520nm 520nm 520nm 520nm 520nm
Features - - - - -
Size/Dimension 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W