ams-OSRAM USA Inc. LT 543C-BWCW-35
Part No.:
LT 543C-BWCW-35
Manufacturer:
ams-OSRAM USA Inc.
Category:
LED Indication - Discrete
Package:
Radial
Datasheet:
LT 543C-BWCW-35.pdf
Description:
LED GREEN CLEAR T-1 3/4 T/H
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order LT 543C-BWCW-35 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the LT 543C-BWCW-35 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LT 543C-BWCW-35?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Radial Radial Radial Radial Radial
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series Radial Radial Radial Radial Radial
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Color Green Green Green Green Green
Configuration Standard Standard Standard Standard Standard
LensColor Colorless Colorless Colorless Colorless Colorless
LensTransparency Clear Clear Clear Clear Clear
MillicandelaRating - - - - -
LensSize 5mm, T-1 3/4 5mm, T-1 3/4 5mm, T-1 3/4 5mm, T-1 3/4 5mm, T-1 3/4
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 3.5V 3.5V 3.5V 3.5V 3.5V
Current-Test 20mA 20mA 20mA 20mA 20mA