ams-OSRAM USA Inc. LSY T67B-S1T1-1-0+T1U1-45-0-30-R18-Z-JC
Part No.:
LSY T67B-S1T1-1-0+T1U1-45-0-30-R18-Z-JC
Manufacturer:
ams-OSRAM USA Inc.
Category:
LED Indication - Discrete
Package:
4-PLCC
Datasheet:
LSY T67B-S1T1-1-0+T1U1-45-0-30-R18-Z-JC.pdf
Description:
LED MULTI TOPLED LSY T67B SMD
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order LSY T67B-S1T1-1-0+T1U1-45-0-30-R18-Z-JC on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the LSY T67B-S1T1-1-0+T1U1-45-0-30-R18-Z-JC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LSY T67B-S1T1-1-0+T1U1-45-0-30-R18-Z-JC?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 4-PLCC 4-PLCC 4-PLCC 4-PLCC 4-PLCC
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series Multi TOPLED® Multi TOPLED® Multi TOPLED® Multi TOPLED® Multi TOPLED®
ProductStatus Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy
Color Red, Yellow Red, Yellow Red, Yellow Red, Yellow Red, Yellow
Configuration Independent Independent Independent Independent Independent
LensColor Colorless Colorless Colorless Colorless Colorless
LensTransparency Clear Clear Clear Clear Clear
LensSize 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 2.1V Red, 2.1V Yellow 2.1V Red, 2.1V Yellow 2.1V Red, 2.1V Yellow 2.1V Red, 2.1V Yellow 2.1V Red, 2.1V Yellow
Current-Test 30mA Red, 30mA Yellow 30mA Red, 30mA Yellow 30mA Red, 30mA Yellow 30mA Red, 30mA Yellow 30mA Red, 30mA Yellow
ViewingAngle 120° 120° 120° 120° 120°
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Features - - - - -
Size/Dimension 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W