ams-OSRAM USA Inc. LSY T676-Q1Q2-1-0+R1R2-35-0-20-R18-Z-F
Part No.:
LSY T676-Q1Q2-1-0+R1R2-35-0-20-R18-Z-F
Manufacturer:
ams-OSRAM USA Inc.
Category:
LED Indication - Discrete
Package:
4-PLCC
Datasheet:
LSY T676-Q1Q2-1-0+R1R2-35-0-20-R18-Z-F.pdf
Description:
LED SMD
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order LSY T676-Q1Q2-1-0+R1R2-35-0-20-R18-Z-F on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the LSY T676-Q1Q2-1-0+R1R2-35-0-20-R18-Z-F price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LSY T676-Q1Q2-1-0+R1R2-35-0-20-R18-Z-F?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 4-PLCC 4-PLCC 4-PLCC 4-PLCC 4-PLCC
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series Multi TOPLED® Multi TOPLED® Multi TOPLED® Multi TOPLED® Multi TOPLED®
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Color Red, Yellow Red, Yellow Red, Yellow Red, Yellow Red, Yellow
Configuration Independent Independent Independent Independent Independent
LensColor Colorless Colorless Colorless Colorless Colorless
LensTransparency Clear Clear Clear Clear Clear
LensSize 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 2V Red, 2V Yellow 2V Red, 2V Yellow 2V Red, 2V Yellow 2V Red, 2V Yellow 2V Red, 2V Yellow
Current-Test 20mA Red, 20mA Yellow 20mA Red, 20mA Yellow 20mA Red, 20mA Yellow 20mA Red, 20mA Yellow 20mA Red, 20mA Yellow
ViewingAngle 120° 120° 120° 120° 120°
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Features - - - - -
Size/Dimension 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W 3.20mm L x 2.80mm W