ams-OSRAM USA Inc. LCB M67S-L2M1-3K3L-U626-2-R18-Z-TW
Part No.:
LCB M67S-L2M1-3K3L-U626-2-R18-Z-TW
Datasheet:
LCB M67S-L2M1-3K3L-U626-2-R18-Z-TW.pdf
Description:
LED MINI TOPLED SMD
Product details
1. How to order LCB M67S-L2M1-3K3L-U626-2-R18-Z-TW on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the LCB M67S-L2M1-3K3L-U626-2-R18-Z-TW price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LCB M67S-L2M1-3K3L-U626-2-R18-Z-TW?
ProductStatus Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy
Color Blue Blue Blue Blue Blue
Configuration - - - - -
LensColor Green Green Green Green Green
LensTransparency Diffused Diffused Diffused Diffused Diffused
MillicandelaRating 18.2mcd 18.2mcd 18.2mcd 18.2mcd 18.2mcd
LensSize 2.10mm x 1.00mm 2.10mm x 1.00mm 2.10mm x 1.00mm 2.10mm x 1.00mm 2.10mm x 1.00mm
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 2.8V 2.8V 2.8V 2.8V 2.8V
Current-Test 2mA 2mA 2mA 2mA 2mA
ViewingAngle 120° 120° 120° 120° 120°
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Wavelength-Dominant - - - - -
Wavelength-Peak - - - - -
Features - - - - -
Size/Dimension 2.00mm L x 1.40mm W 2.00mm L x 1.40mm W 2.00mm L x 1.40mm W 2.00mm L x 1.40mm W 2.00mm L x 1.40mm W