ams-OSRAM USA Inc. LB A673-L2P1-35-Z4A4-10-R33-Z
Part No.:
LB A673-L2P1-35-Z4A4-10-R33-Z
Manufacturer:
ams-OSRAM USA Inc.
Category:
LED Indication - Discrete
Package:
2-SMD, Boomerang
Datasheet:
LB A673-L2P1-35-Z4A4-10-R33-Z.pdf
Description:
LED BLUE CLEAR SMD R/A
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order LB A673-L2P1-35-Z4A4-10-R33-Z on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the LB A673-L2P1-35-Z4A4-10-R33-Z price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LB A673-L2P1-35-Z4A4-10-R33-Z?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 2-SMD, Boomerang 2-SMD, Boomerang 2-SMD, Boomerang 2-SMD, Boomerang 2-SMD, Boomerang
Series SIDELED® SIDELED® SIDELED® SIDELED® SIDELED®
ProductStatus Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy
Color Blue Blue Blue Blue Blue
Configuration Standard Standard Standard Standard Standard
LensColor Colorless Colorless Colorless Colorless Colorless
LensTransparency Clear Clear Clear Clear Clear
MillicandelaRating 35mcd 35mcd 35mcd 35mcd 35mcd
LensSize 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia 2.40mm Dia
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 3.1V 3.1V 3.1V 3.1V 3.1V
Current-Test 10mA 10mA 10mA 10mA 10mA
ViewingAngle 120° 120° 120° 120° 120°
Wavelength-Dominant 471nm 471nm 471nm 471nm 471nm
Wavelength-Peak 466nm 466nm 466nm 466nm 466nm
Features - - - - -
Size/Dimension 4.00mm L x 3.60mm W 4.00mm L x 3.60mm W 4.00mm L x 3.60mm W 4.00mm L x 3.60mm W 4.00mm L x 3.60mm W