Yageo RC2512FK-0733KL
Part No.:
RC2512FK-0733KL
Manufacturer:
Yageo
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
RC2512FK-0733KL.pdf
Description:
RES 33K OHM 1% 1W 2512