Yageo RC1218JK-0722RL
Part No.:
RC1218JK-0722RL
Manufacturer:
Yageo
Package:
Wide 1812 (4532 Metric), 1218
Datasheet:
RC1218JK-0722RL.pdf
Description:
RES 22 OHM 5% 1W 1812 WIDE