Yageo RC1218JK-07220RL
Part No.:
RC1218JK-07220RL
Manufacturer:
Yageo
Package:
Wide 1812 (4532 Metric), 1218
Datasheet:
RC1218JK-07220RL.pdf
Description:
RES 220 OHM 5% 1W 1812 WIDE