Yageo PSP400JB-1K8
Part No.:
PSP400JB-1K8
Manufacturer:
Yageo
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
PSP400JB-1K8.pdf
Description:
RES 1.8K OHM 5% 4W AXIAL