Yageo PSP400JB-180R
Part No.:
PSP400JB-180R
Manufacturer:
Yageo
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
PSP400JB-180R.pdf
Description:
RES 180 OHM 5% 4W AXIAL