Yageo PPN360FT-73-49R9
Part No.:
PPN360FT-73-49R9
Manufacturer:
Yageo
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Datasheet:
PPN360FT-73-49R9.pdf
Description:
RES 49.9 OHM 1% 3.6W AXIAL