Yageo PPN360FT-73-10R
Part No.:
PPN360FT-73-10R
Manufacturer:
Yageo
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Datasheet:
PPN360FT-73-10R.pdf
Description:
RES 10 OHM 1% 3.6W