Yageo PNP4WVFT-73-1R5
Part No.:
PNP4WVFT-73-1R5
Manufacturer:
Yageo
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
PNP4WVFT-73-1R5.pdf
Description:
RES 1.5 OHM 1% 4W AXIAL