Yageo PNP4WVFR-73-0R1
Part No.:
PNP4WVFR-73-0R1
Manufacturer:
Yageo
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
PNP4WVFR-73-0R1.pdf
Description:
RES 0.1 OHM 1% 4W AXIAL