Yageo NSM10AJB-100R
Part No.:
NSM10AJB-100R
Manufacturer:
Yageo
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Radial
Datasheet:
NSM10AJB-100R.pdf
Description:
RES 100 OHM 5% 10W RADIAL