Yageo LLC450HB-0R047
Part No.:
LLC450HB-0R047
Manufacturer:
Yageo
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
LLC450HB-0R047.pdf
Description:
RES 0.047 OHM 3% 4.5W AXIAL