YAGEO AF122-JR-0775RL
Part No.:
AF122-JR-0775RL
Manufacturer:
YAGEO
Category:
Resistor Networks, Arrays
Package:
0404 (1010 Metric), Convex
Datasheet:
AF122-JR-0775RL.pdf
Description:
RES ARRAY 2 RES 75 OHM 0404
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order AF122-JR-0775RL on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the AF122-JR-0775RL price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AF122-JR-0775RL?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer YAGEO YAGEO YAGEO YAGEO YAGEO
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series AF122 AF122 AF122 AF122 AF122
ProductStatus Active Active Active Active Active
CircuitType Isolated Isolated Isolated Isolated Isolated
Resistance(Ohms) 75 75 75 75 75
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
NumberofResistors 2 2 2 2 2
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 4 4 4 4 4
PowerPerElement 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Applications DDRAM, SDRAM DDRAM, SDRAM DDRAM, SDRAM DDRAM, SDRAM DDRAM, SDRAM
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.039 L x 0.039 W (1.00mm x 1.00mm) 0.039 L x 0.039 W (1.00mm x 1.00mm) 0.039 L x 0.039 W (1.00mm x 1.00mm) 0.039 L x 0.039 W (1.00mm x 1.00mm) 0.039 L x 0.039 W (1.00mm x 1.00mm)