Yageo AC2512JK-074K7L
Part No.:
AC2512JK-074K7L
Manufacturer:
Yageo
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
AC2512JK-074K7L.pdf
Description:
RES SMD 4.7K OHM 5% 1W 2512