Yageo AC2512FK-0743RL
Part No.:
AC2512FK-0743RL
Manufacturer:
Yageo
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
AC2512FK-0743RL.pdf
Description:
RES SMD 43 OHM 1% 1W 2512