Weidmüller BR1D13UC
Part No.:
BR1D13UC
Datasheet:
BR1D13UC.pdf
Description:
CB MCB 489 1P D 13A ACDC
Product details
1. How to order BR1D13UC on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the BR1D13UC price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BR1D13UC?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BR1D13UC.
7.How to contact us to get technical supports, such as BR1D13UC pin diagram, BR1D13UC datasheet?
CurrentRating(Amps) 13A 13A 13A 13A 13A
VoltageRating-AC 277 V 277 V 277 V 277 V 277 V
VoltageRating-DC 60 V 60 V 60 V 60 V 60 V