Walsin Technology Corporation WLCW1608Z0G9N5PB
Part No.:
WLCW1608Z0G9N5PB
Datasheet:
WLCW1608Z0G9N5PB.pdf
Description:
INDUCTOR WIRE WOUND 9.5NH 0603
Product details
1. How to order WLCW1608Z0G9N5PB on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the WLCW1608Z0G9N5PB price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WLCW1608Z0G9N5PB?
Inductance 9.5 nH 9.5 nH 9.5 nH 9.5 nH 9.5 nH
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
CurrentRating(Amps) 700 mA 700 mA 700 mA 700 mA 700 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 135mOhm Max 135mOhm Max 135mOhm Max 135mOhm Max 135mOhm Max
Q@Freq 28 @ 250MHz 28 @ 250MHz 28 @ 250MHz 28 @ 250MHz 28 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 5.4GHz 5.4GHz 5.4GHz 5.4GHz 5.4GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz