Walsin Technology Corporation WLCW1608Z0G30NPB
Part No.:
WLCW1608Z0G30NPB
Datasheet:
WLCW1608Z0G30NPB.pdf
Description:
INDUCTOR WIRE WOUND 30NH 0603
Product details
1. How to order WLCW1608Z0G30NPB on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the WLCW1608Z0G30NPB price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WLCW1608Z0G30NPB?
Inductance 30 nH 30 nH 30 nH 30 nH 30 nH
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
CurrentRating(Amps) 600 mA 600 mA 600 mA 600 mA 600 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 220mOhm Max 220mOhm Max 220mOhm Max 220mOhm Max 220mOhm Max
Q@Freq 37 @ 250MHz 37 @ 250MHz 37 @ 250MHz 37 @ 250MHz 37 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 2.25GHz 2.25GHz 2.25GHz 2.25GHz 2.25GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz