Walsin Technology Corporation WLCW1608Z0G22NPB
Part No.:
WLCW1608Z0G22NPB
Datasheet:
WLCW1608Z0G22NPB.pdf
Description:
INDUCTOR WIRE WOUND 22NH 0603
Product details
1. How to order WLCW1608Z0G22NPB on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the WLCW1608Z0G22NPB price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WLCW1608Z0G22NPB?
Inductance 22 nH 22 nH 22 nH 22 nH 22 nH
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
CurrentRating(Amps) 700 mA 700 mA 700 mA 700 mA 700 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 190mOhm Max 190mOhm Max 190mOhm Max 190mOhm Max 190mOhm Max
Q@Freq 38 @ 250MHz 38 @ 250MHz 38 @ 250MHz 38 @ 250MHz 38 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 3GHz 3GHz 3GHz 3GHz 3GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz