Walsin Technology Corporation WLCW1608Z0G15NPB
Part No.:
WLCW1608Z0G15NPB
Datasheet:
WLCW1608Z0G15NPB.pdf
Description:
INDUCTOR WIRE WOUND 15NH 0603
Product details
1. How to order WLCW1608Z0G15NPB on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the WLCW1608Z0G15NPB price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WLCW1608Z0G15NPB?
Inductance 15 nH 15 nH 15 nH 15 nH 15 nH
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
CurrentRating(Amps) 700 mA 700 mA 700 mA 700 mA 700 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 170mOhm Max 170mOhm Max 170mOhm Max 170mOhm Max 170mOhm Max
Q@Freq 35 @ 250MHz 35 @ 250MHz 35 @ 250MHz 35 @ 250MHz 35 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 4GHz 4GHz 4GHz 4GHz 4GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz