Walsin Technology Corporation WLCW1608Z0G14NPB
Part No.:
WLCW1608Z0G14NPB
Datasheet:
WLCW1608Z0G14NPB.pdf
Description:
INDUCTOR WIRE WOUND 14NH 0603
Product details
1. How to order WLCW1608Z0G14NPB on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the WLCW1608Z0G14NPB price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WLCW1608Z0G14NPB?
Inductance 14 nH 14 nH 14 nH 14 nH 14 nH
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
CurrentRating(Amps) 700 mA 700 mA 700 mA 700 mA 700 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 170mOhm Max 170mOhm Max 170mOhm Max 170mOhm Max 170mOhm Max
Q@Freq 35 @ 250MHz 35 @ 250MHz 35 @ 250MHz 35 @ 250MHz 35 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 4GHz 4GHz 4GHz 4GHz 4GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz